Kurz pečenia s Dobrotkovom

Volám sa Ivana a z veľkej lásky k pečeniu vzniklo moje Dobrotkovo. Dobrotkovo ... ako dobro v nás a tiež ako dobrotky pre vás. Vzniklo z vášne a lásky k pečeniu a zdobeniu. Pri pečení je moje srdiečko spokojné a naplnené radosťou a všetko toto naplnenie vkladám do koláčikov a tort pre vás. Toto je moja cesta, moje poslanie pre vás. Nie sú to len koláčiky, sú to koláčiky s dušou.
Suroviny, ktoré používam sú čerstvé, miestne, nie sú umelé. Vyhýbam sa všetkým aditívam, konzervantom a polotovarom. Džemy sú domáce. Torty a koláčiky sa troška líšia od tých tradičných...ale chutia tradične. Nepoužívam žiadne náhrady a margaríny podľa mňa do koláčov nepatria, takže vždy voňajú a chutia po pravom masle. Krémy sú prevažne ľahké a svieže z mascarpone, jemného tvarohu, bielej čokolády, tmavej čokolády a ovocia.
Uvedomujem si, že v tejto dobe ľudia trpia rôznymi intoleranciami potravín a preto ku každému z vás pristupujem individuálne a prispôsobím sa vašim požiadavkám. Preto niektoré produkty v ponuke sú napríklad bezlepkové a tie, ktoré nie sú je možné spraviť. Každá vaša potreba je pre mňa výzvou.
V práci ma vedie intuícia, cit a vášeň a k pečeniu pristupujem poctivo a najlepšie ako viem. Dám do sladkých dobrôt všetko, aby boli neodolateľné na oko, ale aj aby ich chuť bola nezabudnuteľná a aby dokonale podporili ten moment pre ktorý sú tvorené.
S láskou Ivka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------